***MEKÂN ve MÜZİK***


KEYİF SANAT KAHVESİ-Talat İÇÖZ

  1. Önce sizi tanıyalım Talat İÇÖZ?

 

Ben Talat içöz, Uşak’ta doğup büyüdüm. Çeşitli şehirlerde gezdim, okudum, çalıştım. 8 yıldır Uşak’tayım. Bu kadar.

 

  1. Keyif Sanat Kahvesi ne zaman kuruldu, hangi beklentilerle kuruldu?

 

8. yılımıza girdik. İçinde yaşarken ve çalışırken mutlu olabileceğimiz bir mekan olsun istedik. Öyle de oldu. İçindekiler mutlu olduğunda konuklar da mutlu olur diye düşündük. Sanırım onlar da mutlular.

 

  1. Keyif Sanat Kahvesi’nin Uşak’taki diğer mekanlardan farkı nedir?

 

Yok aslında bir diğerinden farkımız, ama biz Keyif Sanat Kahvesiyiz, diyelim. Farkı gelen dostlarımız seslendiriyor zaten. Bu soruyu onlara sormak lazım, yani sana sorulması gereken bir soru bu sevgili Özgür. (Samimi olması en büyük fark, Talat abi)

 

  1. Keyif Sanat Kahvesi’nde çalınan müzik nedir?

 

Keyif Sanat’ın müzik algılaması, müzik olma vasfındaki pek çok türü içinde barındıran çok geniş bir yelpazede gezinmekte.

 

 

  1. Canlı müzik var mı? Yoksa düşünülüyor mu?

 

Popülist davranışlara çanak tutan ve izleyenlere baygınlık, uygulayanlara yorgunluk veren “canlı” müzik şovlarına hep uzak olduk. Keyif Sanat Kahvesine yakışan uygulamalara tanık olmayı dört gözle bekleyen dostlarımızın olduğunu bilerek diyoruz ki; Bir gün o da olur, inşallah.

 

 

  1. Son olarak eklemek istediğiniz bir şey varsa alalım ve ÖZGÜRCE MÜZİK SAYFASI

okurlarına adresinizi verin, gelsinler görsünler KEYİF SANAT KAHVESİ’ne.

 

Öncelikle ve de sonralıkla şunu söylemek gerekir; Özgür kardeşim, çok güzel şeyler yapmaktasın. Özgürce Müzik de bunlardan biri. Bu sayfalarda sanıyorum Uşak’ta müzikle uğraşan dostlarımıza yer verilirse daha sahici şeyler yapmış oluruz. Bu şehre ve bu şehrin insanına daha fazla hizmet etmiş oluruz…. Başarılar dilerim….

Bu arada Keyif Sanat Kahvesine gelmek isteyenler için posta adresimiz şöyle; Bir Eylül Caddesi Çelebi Pasajı No: 41 / 3 Uşak.

                                                                                                 15/08/2009

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !